Dyrekcja

zdjęcie prof. Henryk Krawczyk

prof. Henryk Krawczyk

Dyrektor Centrum Informatycznego TASK

director@task.gda.pl

zdjęcie Jerzy Proficz

dr inż. Jerzy Proficz

Zastępca dyrektora

j.proficz@task.gda.pl

Sekretariat

zdjęcie Alicja Baranowska

mgr Alicja Baranowska

abaranowska@task.gda.pl

tel. 58 347 24 11

zdjęcie Maria Szostek

mgr Maria Szóstek

m.szostek@task.gda.pl

tel. 58 347 27 70

Działy

zdjęcie Rafał Tylman

Rafał Tylman

Kierownik Działu Komputerów Dużej Mocy

r.tylman@task.gda.pl

zdjęcie Slawomir Polomski

Sławomir Połomski

Kierownik Działu Sieci

s.polomski@task.gda.pl

zdjęcie Piotr Orzechwoski

Piotr Orzechowski

Kierownik Działu Usług i Aplikacji Informatycznych

p.orzechowski@task.gda.pl

schemat organizacyjny CI TASK

aby powiększyć, kliknij w schemat organizacyjny

AKTUALNOŚCI

Transmisja z Turnieju BNP Paribas Poland Open

3 sie 2021

W dniach 17 - 25 lipca odbyła się się najwyższej rangi impreza tenisowa w Polsce - Turniej BNP Paribas Poland Open WTA...

CI TASK pomaga w organizacji 14th European Turbomachinery Conference

30 cze 2021

W dniach 12 -16 kwietnia 2021 roku odbyła się konferencja 14th European Turbomachinery Conference - największa tego...

Konferencja Supercomputing Frontiers Europe 2021

23 cze 2021

W imieniu Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego serdecznie zapraszamy na 7 edycj...