Dyrekcja

zdjęcie prof. Henryk Krawczyk

prof. Henryk Krawczyk

Dyrektor Centrum Informatycznego TASK

director@task.gda.pl

zdjęcie Jerzy Proficz

dr inż. Jerzy Proficz

Zastępca dyrektora

j.proficz@task.gda.pl

Sekretariat

zdjęcie Alicja Baranowska

mgr Alicja Baranowska

abaranowska@task.gda.pl

tel. 58 347 24 11

zdjęcie Maria Szostek

mgr Maria Szóstek

m.szostek@task.gda.pl

tel. 58 347 27 70

Działy

zdjęcie Rafał Tylman

Rafał Tylman

Kierownik Działu Komputerów Dużej Mocy

r.tylman@task.gda.pl

zdjęcie Slawomir Polomski

Sławomir Połomski

Kierownik Działu Sieci

s.polomski@task.gda.pl

zdjęcie Piotr Orzechwoski

Piotr Orzechowski

Kierownik Działu Usług i Aplikacji Informatycznych

p.orzechowski@task.gda.pl

schemat organizacyjny CI TASK

aby powiększyć, kliknij w schemat organizacyjny

AKTUALNOŚCI

Nowości Działu KDM - Maj 2021

31 maj 2021

Co nowego w maju dla użytkowników Komputerów Dużej Mocy CI TASK?

Zakup licencji na pakiet ESRI - licencja jest ważna...

Wykład "Advanced macro language and python programming with Tecplot"

6 maj 2021

W dniu 18 maja w godzinach 9:00-12:00 odbędzie się kolejny cykl wykładów on-line dotyczący wykorzystania narzędzi...

Film z budowy nowej siedziby CI TASK

20 kwi 2021

Po ponad pół roku od rozpoczęcia budowy nowego Centrum Kompetencji STOS publikujemy kolejny materiał filmowy pokazujący...