Oferta Pracy - Administrator Systemów Informatycznych DevOps
12 stycznia 2021

CI TASK poszukuje osoby do pracy na stanowisku Administrator Systemów Informatycznych DevOps

Twoje zadania:

  • wdrażanie i utrzymanie środowisk programowych,
  • automatyzacja tworzenia zwirtualizowanych środowisk do dedykowanych zastosowań,
  • automatyzacja zadań administracyjnych,
  • tworzenie dokumentacji eksploatacyjnej,
  • utrzymanie i implementacja nowoczesnych rozwiązań działających w oparciu o superkomputer i chmurę obliczeniową.

Wymagania:

  • znajomość systemów Linux CentOS/Ubuntu,
  • umiejętność pisania skryptów w językach Bash/Python,
  • znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • komunikatywność i umiejętności pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją techniczną,
  • absolwent/student co najmniej 3 roku kierunku: informatyka, matematyka lub pokrewnego,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość wykorzystywanych przez nas technologii.

Nasz stos technologiczny:

  • Docker
  • Kubernetes, OpenStack
  • GitLab, Rocket.Chat
  • Elasticsearch, Kibana
  • InfluxDB, Grafana
  • Ansible

Oferujemy:

  • pracę w jednym z najnowocześniejszych centrów obliczeniowych w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie na jednej z największych uczelni w Polsce,
  • udział w krajowych i międzynarodowych projektach,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnych i szybko rozwijających się technologiach,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.

Praca będzie wykonywana w Centrum Informatycznym Trójmiejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej (Nowy Gmach WETI PG). Zapewniamy umowę o pracę oraz w przypadku studentów elastyczny czas pracy dostosowany do studiów. W zależności od wykształcenia i umiejętności zatrudnienie na stanowisku: (technik-|specjalista-) administrator systemów informatycznych.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@task.gda.pl w terminie do dnia 14.02.2021 r.

Prosimy o umieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883 ze zm.)".

Konkurs może zostać zamknięty bez wyłonienia kandydata. Zlecający zastrzegają sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Inne aktualności

T
Życzenia świąteczne

23 grudnia 2020

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz Szczęśliwego Nowego Roku składają państwu wszyscy pracownicy CI TASK wraz z dyrekcją.

T
Domeny pl

22 grudnia 2020

Centrum Informatyczne TASK przystąpiło do Programu Partnerskiego NASK w zakresie rejestracji domen .pl, funkcjonalnych (np. edu.pl, org.pl, com.pl, net.pl itp.) oraz regionalnych...

T
CI TASK pomaga w leczeniu chorych na COVID-19

18 listopada 2020

Na prośbę SPZOZ MSWiA w Gdańsku PG CI TASK zestawiło połączenie światłowodowe do szpitala tymczasowego dla chorych na COVID-19 w Sopocie.

Łącze umożliwi personelowi nowej...

Zobacz wszystkie