Symkom CONFERENCE 2022
26 września 2022

W imieniu zespołu Symkom jest nam miło przekazać informację o kolejnej edycji Symkom CONFERENCE - Spotkaniu Użytkowników Oprogramowania ANSYS.

Wydarzenie odbędzie się 25 listopada 2022 r. w Warszawie i będzie miało charakter hybrydowy, udział w nim będzie możliwy zarówno zdalnie jak i osobiście.

W agendzie spotkania, znajdą Państwo jak zawsze informacje dotyczące najnowszych wersji oprogramowania z całego portfolio firmy ANSYS: od analiz przepływowych poprzez mechaniczne, elektromagnetyczne, optyczne a kończąc na oprogramowaniu systemowym i planowaniu misji.

Oprócz nowości, kluczowe punkty naszych spotkań obejmują prezentacje techniczne naszych klientów oraz ekspertów z Symkom i ANSYS.

Więcej informacji znajdą państwo pod adresem https://symkom.pl/conference2022/ 


Inne aktualności

T
Spotkanie polskich użytkowników oprogramowania firmy Hexagon

18 sierpnia 2022

EC Engineering pragnie zaprosić na spotkanie polskich użytkowników oprogramowania Hexagon (dawniej MSC.Software), które obędzie się 12-13 października 2022  w Hotelu Radisson Blu...

T
Webinar: Zaawansowana analiza układów antenowych w FEKO

17 sierpnia 2022

W imieniu producenta oprogramowania Altair HyperWorks zapraszamy na webinar "Zaawansowana analiza układów antenowych w FEKO", który odbędzie się 23 sierpnia, o godz. 10:00.

FEKO...

T
Projektowanie i obsługa konstrukcji wsporczych morskich turbin wiatrowych

9 czerwca 2022

Szanowni Państwo,

Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej Politechniki Gdańskiej i Związek Uczelni Fahrenheita serdecznie zapraszają na wykład otwarty dr. inż. Dawida Augustyna...


Zobacz wszystkie