Symkom Conference 2021

Zapraszamy Państwa do udziału w wirtualnym wydarzeniu Symkom CONFERENCE 2021 - Spotkaniu Użytkowników Oprogramowania ANSYS w dniu 19.11.2021. To coroczna konferencja poświęcona najważniejszym i najciekawszym zagadnieniom związanym z symulacjami komputerowymi dla użytkowników oprogramowania ANSYS i klientów firmy Symkom.

W agendzie spotkania znajdują się tematy z zakresu symulacji przepływów, analiz mechanicznych, elektromagnetycznych, systemowych i optycznych. Porozmawiamy m.in. o rozwiązaniach dla wdrożeń technologii wodorowych, elektronicznie sterowanych szykach antenowych w przestrzeni kosmicznej, skutecznym modelowaniu procesów mieszania czy możliwościach jakie daje połączenie Ansysa i języka Python.

Zapraszamy do udziału, aby:

  • poznać nowości i nieoczywiste zastosowania oprogramowania Ansys
  • dowiedzieć się jak wykonywać efektywne analizy cieplno-przepływowe oraz modelować procesy mieszania
  • poznać sposoby doboru optymalnych materiałów do projektów
  • dowiedzieć się jak wspomóc projektowanie niezawodnych komponentów elektronicznych
  • dowiedzieć się jak symulacje wspierają projektowanie samochodów nowej generacji
  • uzyskać informacje jak przyspieszyć obliczenia dzięki korzystaniu z zasobów centrów obliczeniowych wysokich mocy

Duża część programu tegorocznej konferencji wypełniona jest prezentacjami naszych Klientów i partnerów biznesowych. Celem tego działania jest podzielenie się doświadczeniami, przekazanie praktycznych informacji z pierwszej ręki i zachęta do dyskusji.

Wystąpienia przygotowują goście z firm: Ansys, Aptiv, Bloom Maritime, Famet, ICM przy Uniwersytecie Warszawskim, Instytutu Lotnictwa przy Sieci Badawczej Łukasiewicz, Instytutu Techniki Budowlanej, Narodowego Centrum Badań Jądrowych, Novasell, Techsoft, TG Yachts, Thorium Space, Topologic Consulting, a także Politechniki Śląskiej i Warszawskiej.

Symkom CONFERENCE 2021 odbędzie się 19 listopada o godz. 9.00 i jest wydarzeniem bezpłatnym.
Agenda oraz formularz rejestracyjny znajdują się pod adresem: https://bit.ly/3DWRxVM


Inne aktualności

T
6 grudnia w Katowicach rusza Szczyt Cyfrowy ONZ – #IGF2021

26 paź 2021

Zarejestruj się już dziś!To będzie najważniejsze cyfrowe wydarzenie tego roku. W grudniu Polska stanie się stolicą światowej dyskusji o przyszłości internetu.
W Szczycie wezm...

T
Zmiana portów na serwerze licencji Ansys

25 paź 2021

Szanowni Państwo,

zgodnie z informacją otrzymaną od Administratora serwera krajowej licencji Ansys (ICM), w najbliższą środę tj. 27 października od godziny 9:00 planowane s...

T
Serwery z akceleratorami GPU NVidia A100 w CI TASK

18 paź 2021

W ostatnim czasie Centrum Informatyczne TASK wzbogaciło swoje zasoby obliczeniowe o pulę serwerów z akceleratorami GPU NVidia A100.  NVidia Ampere A100 to obecnie najpotężniejsze...


Zobacz wszystkie