Nowa siedziba CI TASK zdobyła nagrodę w konkursie Budowa Roku
22 września 2023

Nowa siedziba CI TASK, CK STOS, zdobyła nagrodę w konkursie Budowa Roku organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

Konkurs Budowa Roku organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Rozwoju i Technologii ma 30 letnią tradycję i określany jest często mianem "budowlanego oskara".

Pamiątkową statuetkę podczas uroczystej gali, która odbyła się 19 września w Warszawie odebrali prof. Henryk Krawczyk - pomysłodawcy powstania CK STOS, prof. Krzysztof Wilde - rektor PG oraz Mariusz Miler - kanclerz PG.

Więcej na temat nagrody ->


Inne aktualności

T
Relacja z konferencji DataComp

21 września 2023

W dniach 19-20.09.2023 w siedzibie Centrum odbyła się  ogólnopolska konferencja użytkowników HPC "DataComp - AI, HPC and Big Data Analysis for Grand Challenges". 

Podczas...

T
Kompleksowe wprowadzenie do infrastruktury LUMI

8 sierpnia 2023

CI TASK, w imieniu organizatorów, zaprasza na kurs "Kompleksowe wprowadzenie do infrastruktury LUMI", który odbędzie się w dn. 3–6 października 2023 r. w Warszawie.

Więcej...

T
Konferencja Datacomp

31 lipca 2023

CI TASK, jako gospodarz, zaprasza państwa serdecznie do udziału w drugiej edycji krajowej naukowej konferencji użytkowników infrastruktury badawczej PRACE-LAB, PRACE-LAB2 oraz...


Zobacz wszystkie