Wsparcie Szkoły Majowej AI TECH
18 maja 2022

Centrum Informatyczne TASK wspiera Szkołę Majową AI TECH w obszarze zasobów sprzętowych i softwarowych niezbędnych do realizacji zadań warsztatowych Szkoły.
Szkoła Majowa AI TECH jest jednym z elementów projektu, którego celem jest wypracowanie nowego modelu systemowego kształcenia wysokiej klasy specjalistów w zakresie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.
Cel ten jest realizowany między innymi przez dostęp do uczestnictwa w zajęciach, wykładach, warsztatach i zajęciach indywidualnych prowadzonych przez wielu specjalistów z dziedzin uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji i cyberbezpieczeństwa.
Nasze Centrum zapewni wsparcie sprzętowe niezbędne do uruchomienia około 30 maszyn wirtualnych, z których korzystać będą uczestnicy Szkoły.
Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajduje się tutaj


Inne aktualności

T
Wyzwania związane z integracją morskich farm wiatrowych w systemie elektroenergetycznym - wykład

11 maja 2022

Szanowni Państwo,
Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej PG serdecznie zaprasza na wykład otwarty dr Łukasza Kocewiaka w ramach Otwartej Akademii Baltic Windustry.
Dnia...

T
CI TASK wznawia wycieczki

8 kwietnia 2022

Szanowni państwo,
w związku ze stabilizacją sytuacji związanej z pandemią COVID-19, z przyjemnością informujemy, że CI TASK wznawia oprowadzanie wycieczek po Centrum.
Chętnych...

T
Nowości Działu KDM - Kwiecień 2022

7 kwietnia 2022

Od początku działalności CI TASK dostęp do usług obliczeniowych uzyskało 2 045 osób – tyle kont utworzono na Komputerach Dużej Mocy. Z tego 356 osób to użytkownicy aktywni w 2021...


Zobacz wszystkie