Dostęp do serwisu jest bezpłatny. Obecnie został on uruchomiony na okres 30 dni dla dowolniej ilości osób i wymaga jedynie rejestracji.


Ze skutkiem natychmiastowym i przez okres obowiązywania pandemii COVID-19 firma Siemens oferuje bezpłatne 30-dniowe subskrypcje swoich szkoleń online. Oznacza to bezpłatny dostęp do bogatej oferty edukacyjnej obejmującej szkolenia oparte na wideo, laboratoria i inne angażujące treści, które mogą poprawić biegłość w używaniu produktów firmy Siemens, z których korzystają lub zamierzają użytkownicy KDM CI TASK.
Link do rejestracji poniżej:
https://www.plm.automation.siemens.com/store/en-us/trial/learning-advantage.html


Inne aktualności

T
Konkurs na projekty obliczeniowe PRACE

30 mar 2020

PRACE (Partnership for Advanced Computing in Europe) ogłosił nadzwyczajny konkurs na projekty obliczeniowe wspierające przeciwdziałanie pandemii COVID-19. Wnioski są przyjmowane w...

T
Terminy uzgodnień dokumentacji projektowej

10 mar 2020

Ze względu na zagrożenie sanitarno-epidemiologiczne terminy uzgodnień dokumentacji projektowej ustala się na poniedziałek i środę w godzinach 8-10.

Projekty nie wymagające...

T
Seminarium z Loren Shure

28 lut 2020

Szanowni Państwo,
19 marca 2020 roku w godzinach 10:00-13:15 w Centrum Nanotechnologii B Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość odbędzie się seminarium z Loren...


Zobacz wszystkie