Seminarium Actran oraz MSC Apex

Dodane 11/05/2018

Dnia 23 maja 2018 roku o godzinie 9:30 w siedzibie CI TASK odbędzie się prezentacja oprogramowania Actran oraz MSC Apex, przeprowadzona przez przedstawicieli firmy Free Field Technologies oraz EC Engineering.

Actran – oprogramowanie od belgijskiej firmy Free Field Technologies do symulowania akustyki, wibroakustyki oraz aeroakustyki. Jest ono z powodzeniem używane przez najlepszych producentów z przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, stoczniowego, w firmach produkujących urządzenia audio, jak również na uniwersytetach i w ośrodkach badawczych. Actran stanowi pomoc dla inżynierów i pozwala sprawdzić jak projektowane produkty zachowują się pod kątem akustyki. Umożliwia już na etapie projektowania wprowadzać zmiany, które pozwolą na osiąganie najlepszych rezultatów.

MSC Apex – najnowsze rozwiązanie firmy MSC Software do obliczeń MES składające się z:
• bardzo intuicyjnego, łatwego w użyciu i przyjaznego dla użytkownika narzędzia do przygotowywania modeli MES.
• solvera obliczeniowego opartego o rozwiązania z szeroko stosowanego na świecie MSC Nastran.
Podczas seminarium zostaną zaprezentowane możliwości oprogramowania oraz nowości dostępne w wersji Harris Hawk.

Plan:
9:30 - 9:45 – Wstęp
9:45 - 10.15 – Actran – prezentacja (Free Field Technologies – język angielski)
10:15 - 10:40 – Actran – pytania i dyskusja (Free Field Technologies – język angielski)
10.40 – 11.00 – przerwa kawowa
11:00 - 11:30 – MSC Apex – Prezentacja (EC Engineering – język polski)
11:30 - 11:40 – MSC One – elastyczny dostęp do oprogramowania szyty na miarę Twoich potrzeb (EC Engineering- język polski)
11:40 - 12:15 – MSC Apex/Actran/MSC One – spotkania indywidualne, dyskusja na temat konkretnych zagadnień przedstawionych przez uczestników seminarium

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, uprzejmie prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa (liczba osób + imiona i nazwiska + jednostka) – mailowo lub telefonicznie:
tel. 12 341 89 41
e-mail: software@ec-e.pl